Neliels ieskats mūsu iepriekšējos pasākumos...

Te nu būs dažas fotogalerijas no iepriekšējiem pasākumiem pie mums Smārdē. 

Kārlis Kazāks

2022. gadu noslēdzām ar patiesi brīnišķīgu, siltu un emocijām bagātu tikšanos ar Kārli Kazāku ... 

Fēlikss Ķiģelis

Šis bija viens patiesi brīnišķīgs Liepājas roks "unplugged" versijā pie mums Smārdē!

Mārtiņš Kanters

Mūsu IR OPEN ziemas sezona nu ir atklāta ar brīnišķīgu Mārtiņa Kantera koncertu! Dziesmas, sarunas, stāsti un emocijas ... Paldies Mārtiņam un paldies visiem, kas atnāca, atmosfēra bija brīnišķīga pateicoties visiem jums! 

The war is not over - labdarības koncerts Ukrainai

PALDIES visiem, kas atnāca uz IR OPEN 14.augusta koncertu Ukrainas atbalstam #THEWARISNOTOVER! Mums kopā izdevās saziedot pilnu busu ar dažādām mantām, drēbēm, higiēnas precēm, pārtiku kā arī 655.50 EUR! Tas viss tika nodots Reiņa Pozņaka #twitterkonvojs, kas to savukārt nogādāja Ukrainā!

Milzu paldies mūziķiem, kas atsaucās aicinājumam piedalīties - INQOGNITO par pamatīgo koncerta sākumu, ERIDANA par brīniškīgajām dziesmām, KĀRLIM BŪMEISTERAM par tik ļoti emocionālajām dziesmām un stāstiem, kā arī visbeidzot LAIME PILNĪGA par patiesi visjaudīgāko koncerta noslēgumu!

Paldies vislieliskākajam skaņu vīram Jānim Rudzītim! Bez Tevis nu nekādi šis nebūtu izdevies!

Paldies Ilzei Vekšinai un visiem, kas pielika roku maskēšanās tīkla aušanā - kopā koncerta laikā mums to izdevās pabeigt!

MILZU paldies "Borščs - vakariņas pie ukrainietēm" par boršču un citiem Ukraiņu gardumiem koncerta laikā!

Paldies palīgiem un visiem, kas atbalstīja rīkot šo koncertu!

Andris Ērglis

Sarunas, pārrunas un visam pāri visiem labi zināmās dziesmas - brīnišķīgais vakars ar Andri Ērgli.

Daniele Mammarella un Reinis Jaunais

3. jūlijā Smārdē bija iespēja dzirdēt vienu no pasaules labākajiem ģitāristiem Daniele Mammarella kopā ar izcilo latviešu ģitāristu Reini Jauno!

Daniele Mammarella ir fingerstyle ģitārists, no Peskāras, Itālijā. 2021. gadā prestižais portāls MusicRadar Daniele Mammarella atzina par 3. labāko akustisko ģitāristu pasaulē. GuitarWorld un GuitarPlayer viņu ir izvēlējušies par vienu no pieciem "Gada akustiskā ģitārista 2020" finālistiem. 2021. gadā viņš sāka sadarbību ar slaveno zīmolu Taylor Guitars, kā arī Markbass un DV Mark. Savu pirmo albumu “Past, Present and Let's Hope” Daniele izdeva 2019. gadā, savukārt 2020.gadā iznāca Daniele otrais albums "Moonshine".

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Reinis regulāri apceļo dažādas pasaules valstis, sniedzot koncertus. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanā. Mūziķis var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju. Reiņa Jaunā instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos.

L.L.L. - 90to gadu synthwave grupas atgriešanās pēc 30 gadiem!

29.jūlijā uz Smārdes IR OPEN skatuves kāpa synthwave grupa L.L.L. Grupa atgriežas pie aktīvās darbības pēc aptuveni 30 gadu pārtraukuma.

L.L.L. ir viena no 90.gadu sākuma aktuālajām jaunā viļņa grupām, kas savā skanējumā izmantoja pamatā elektroniskos mūzikas instrumentus. Grupa plūca laurus gan jauno grupu festivālā Durvis'91 gan piedalījās koncertos uz barikādēm gan arī festivālā Bildes un daudzos citos pasākumos.

Šobrīd L.L.L. ir pilnībā atjaunojusi skanējumu, paņemot uz 21.gadsimtu līdzi labāko no 90-to gadu muzikālā materiāla, taču piešķirot dziesmām jaunus, svaigākus aranžējumus un skanējumu, izmantojot citas tehnoloģijas un instrumentus.

Kārlis Kazāks

Smārde. IR OPEN. 2022. gada 11. jūnijs.

Saulgrieži kopā ar Deju Kopu Tautasdziesma

Smārde. IR OPEN. 2022. gada 21. jūnijs.

Kārlis Kazāks

Smārde. IR OPEN. 2022. gada decembris

Ēriks Upenieks

Smārde. IR OPEN. 2021. gada novembris

Ansis Klintsons

Smārde. IR OPEN. 2021. gada decembris.

Atis Zviedris

Smārde. IR OPEN. 2021. gada decembris

Mārtiņš Kanters

Smārde. IR OPEN. 2021. gada augusts

Ansis Klintsons

Smārde. IR OPEN. 2021. gada augusts.